г. Киев, Новоконстантиновская ул., 18 (067) 347 70 41

Оборудование LPG из ФранцииСтаття про підробки LPG

 Реалії сучасного торгово-економічного простору пов'язані з ризиками побачити через деякий час підробку свого винаходу або продукції. Практично у всіх сферах існують підробки, починаючи від телефонів і закінчуючи автомобілями. Створення дійсно унікальних апаратів LPG Systems, «китайські умільці» не обійшли стороною. І це було передбачувано: сучасний стильний апарат з доведеною ефективністю набирав шалену популярність з першого дня. До того ж, на перший погляд, LPG працює на простому принципі механо-вакуумної стимуляції, яку легко відтворити, а ринкова вартість обладнання досить висока,  отже, інтересантів дешевших аналогів буде досить. Безумовно, компанія LPG Systems очікувала, що через деякий час після виходу на ринок косметології свого обладнання, неминуче з'являться його дешеві копії. Чекала, але не думала, що на стільки ...

Практично 70% гравців ринку косметологічних послуг в Україні мають в своєму арсеналі фейковий апарат LPG. Реклама рясніє оголошеннями «LPG масаж за 250 гривень», але це не має ніякого відношення до оригінального устаткування LPG і технології масажу LPG, запатентованої з 1986 року. Тільки процедура  на оригінальному французькому обладнанні компанії LPG Systems може називатися LPG-масажем. Процедури, які мають у своїй назві абревіатуру LPG і виконані за допомогою обладнання інших виробників, не мають реєстраційних посвідчень про оригінальність апарату LPG,  що говорить про не підтвердженість безпеки та ефективності.

LPG-масаж - це процедура, проводити яку мають право тільки фахівці, які пройшли навчання у сертифікованих тренерів компанії LPG. Крім того, LPG-масаж здійснюється у спеціальному костюмі, розробленому спеціально для компанії LPG Systems.

Кожен, хто придбав або вирішує придбати підробку LPG, повинен розуміти, що надання послуг на даному обладнанні може спричинити небезпечні наслідки для здоров'я і травми. Так само необхідно пам'ятати, що це несе серйозний удар по репутації підприємства індустрії краси. У сучасному інформаційному полі відгуки та рекомендації моментально охоплюють величезну аудиторію і не залишаються непоміченими.

Купуючи оригінальне обладнання LPG у єдиного офіційного представника - компанії СпортМедІмпорт, ви отримуєте гарантію від виробника, висококваліфіковане сервісне обслуговування, повноцінне навчання операторів, консультації сертифікованих тренерів упродовж усього часу користування обладнанням, бізнес і маркетингову підтримку.